Leica’dan yeni yazılım

SpiderNet_pic_560x460Leica Geosystems, GNSS RTK ağları için geliştirdiği Leica GNSS Spider isimli yazılımın yeni sürümünü duyurdu. Leica GM10 ve bir çok yeni ürünle tam uyumlu çalışacak olan Lecia GNSS Spider 4.3 sürümü, daha önceki sürümlere kullanıcılardan gelen öneriler ve teknolojideki gelişmeler göz önünde alınarak geliştirildi.

Leica müşterileri, firmanın müşteri desteği ilkeleri uyarınca yeni sürüme hiç bir ek ücret ödemeden sahip olabilecek.

Leica GNSS Spider yazılımı, web tabanlı Leica SpiderWeb ve kalite kontrol data analiz yazılımı Spider QC ile birlikte, GNSS ağların vazgeçilmez bileşenlerinden biri durumunda. GNSS Spider, makine kontrolü, sismik ve yapısal izleme gibi işlemler için kullanılabiliyor. Ayrıca profesyonel servis sağlayıcılar aracılığıyla, dünya çapındaki verilere de ulaşılabiliyor.

Yeni sürümdeki önemli gelişmelerden biri, Leica GM10 GNSS izleme alıcısı ile tam uyum olurken, geniş bir yelpazede entegre iletişim ve izleme olanağı sağlanıyor. Yeni sürümde, kullanıcılardan gelen talepler ve şikayetler ile öneriler de ihmal edilmemiş. Leica yazılımına http://www.leica-geosystems.com/nrs adresinden sahip olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir